Неділя, 27.05.2018, 06:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Категорії розділу
Форма входу
Головна » 2012 » Травень » 5 » Навіть якщо вам трошки за 30, можна вийти заміж за принца… Автор ckorpionsha
16:12
Навіть якщо вам трошки за 30, можна вийти заміж за принца… Автор ckorpionsha

Навіть якщо вам трошки за 30, можна вийти заміж за принца…
Якщо в середині 90-х середній вік української нареченої був таким, як і в 19-му столітті, то нині наречена значно старша. Юні красуні вже не колупають соромливо стінку при сватанні, а впевнено здобувають освіту, шукають роботу, будують кар’єру і вже потім кажуть “ТАК”. Це раніше вважали старими дівами тих, хто не встиг вискочити заміж до 20. Тільки зустрінеш знайомих, одразу сипалися питання: “Заміж ще не вийшла?” В інтонаціях подруг відчувались жалість і турбота, адже шанси старої діви вийти заміж з кожним роком зменшувалися. Впливали на жінок і рекомендації медиків, які стверджували, що дітей треба народжувати в 20-річному віці. І якщо дівчина залишалася “на волі”, мати сумно охала, натякаючи на те, як вона мріє про онуків. А знайомі та рідні виступали у ролі свах, пропонуючи познайомити з порядним неодруженим чоловіком.

Тепер ніхто не дивується, якщо дівчина довго не виходить заміж. Це раніше молоді люди, що працювали, були впевнені у своїй спроможності забезпечити сім’ю, у тому, що з квартирою допоможуть батьки, або навіть держава, як це було в нещодавньому минулому.

Типовою сім’єю нині стає пара, що живе разом, але офіційно шлюб не реєструє. Придивляються один до одного, вчаться розподіляти бюджет та клопоти. І за це вже не осуджують навіть сусідки на лавицях у дворі. Ніхто вже не вважає громадський шлюб ганьбою, і за останні 2 роки в Україні незареєстрованих шлюбів стало у 2,5 разів більше. Соціологи стверджують: західне ставлення до шлюбів швидше переймають мешканці міст. Чим більше місто, тим більше в ньому мігрантів та місцевих мешканців, які мають можливість і бажання робити кар’єру, а тому частіше відкладають побудову сім’ї. “Народити дитину – це означає, втратити кілька років, які призначені для кар’єри” – ще одне твердження, яке нині можна почути від молодих. Комусь вдається поєднувати одне з другим, але більшість пар тимчасово залишаються бездітними. Хтось змушений одразу після пологів виходити на роботу, адже святе місце порожнім не буває. Чи є це проблемою? До прикладу, дослідження італійських вчених довели, що в мами, яка працює, дитинка розвивається більш ефективно. Це пояснюється тим, що час спілкування працюючої мами з дитиною більш насичений, ніж у тієї мами, у якої спілкування з малюком зводиться лише до догляду за ним.

Історія людства довела, що жінка може все. А тому не варто сумніватися в тому, що і під 30, і за 30 сучасна жінка буде у ціні”. Який же бевзь відмовиться від витриманої, впевненої, успішної дружини? А тому нехай і чоловіки не забувають: самолюбство жінки вимагає, щоб її обранець був трошки більше, ніж просто щасливий чоловік. Але коли рішення прийнято і Гіменей береться вже за діло, трапляється так, що наші сучасні молодята вирішують узаконити свій статус не тільки в загсі, але й захистити свої права уклавши шлюбний контракт.

Порада Нареченій: ти можеш укласти шлюбний контракт

Ти виходиш заміж і збираєшся укласти з чоловіком шлюбний контракт, відповідно до якого чоловік не буде претендувати на квартиру, подаровану вам до весілля батьками. У шлюбному контракті з чоловіком ви можете обумовити, що житлоплоща після розлучення відійде тобі, а також чи будеш ти платити чоловіку в цьому випадку грошову компенсацію чи ні.

Ви з чоловіком одружені лише кілька місяців, але вже встигли придбати квартиру, машину й нові меблі (рідко коли буває відразу так добре, але все ж таки...). Для вас потрясінням стане новина, що чоловік ще не оформив розлучення з першою дружиною. Ти побоюєшся, що твій шлюб визнають недійсним і ти залишишся ні з чим. Так, твій шлюб визнають недійсним на підставі статті 25 Сімейного кодексу України. Відповідно до Кодексу, жінка і чоловік можуть одночасно знаходитися тільки в одному зареєстрованому шлюбі. Але, у відповідності зі статтею 45 Сімейного кодексу, ти маєш право на спільно нажите з цією людиною майно. А розмір частин майна, що буде належати кожному з вас після визнання шлюбу недійсним, визначить суд.

Твоїй коханій людині випала рідка удача: йому запропонували престижну і високооплачувану роботу в одній з фірм за кордоном. Ти дуже хочеш поїхати з ним, але щоб це зробити, вам потрібно одружитися. Однак з терміновою реєстрацією шлюбу можуть виникнути проблеми. За правилами, шлюб реєструється після закінчення місяця з дня подачі заяви. Але якщо у вас є поважні причини, через два тижні вас розпишуть, якщо ДУЖЕ попросити. Лише пред’явіть документи, що підтверджують необхідність термінового від’їзду, до прикладу, копію трудового договору, посвідчення про відрядження. Шлюб реєструється в день подачі заяви в наступних випадках: вагітність нареченої, народження нею дитини, безпосередня погроза для життя нареченої і нареченого.

Якщо після деяких років шлюбу з’ясувалося, що у твого чоловіка – важке психічне захворювання, твій шлюб з цією людиною за законом може бути визнаний недійсним. А це значить, що з тебе будуть зняті всі зобов’язання стосовно чоловіка.

Тобі не дуже подобається власне прізвище в паспорті, і ти мрієш взяти інше. За законом, ти можеш змінити прізвище на будь-яке. Для цього тобі необхідно подати у відділ загсу за місцем проживання відповідну заяву у встановленій формі. До заяви про зміну прізвища додаються наступні документи: свідоцтво про народження заявника, свідчення про шлюб (якщо заявник знаходиться в шлюбі), свідоцтво про народження дітей (якщо заявник має неповнолітніх дітей), фотографія. Заяву буде розглянуто протягом трьох місяців. Тобі можуть відмовити лише в тих випадках, якщо ти знаходишся під слідством, судом або маєш судимість, а також якщо є заперечення з боку органів внутрішніх справ України.

Але найголовніша порада – кохай по-справжньому!
Категорія: публіцистика | Переглядів: 545 | Додав: GOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис