Неділя, 27.05.2018, 06:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Категорії розділу
Форма входу

проза

Головна » Файли » Мої файли

"НІ, Я ЖИВА..." (творча особистість в сучасному суспільстві) Автор Вікторія Івченко
05.05.2012, 14:49
"НІ, Я ЖИВА..." (творча особистість в сучасному суспільстві)

Цьому оповіданню вже років з десять. Написано воно було під враженням від театральної вистави на зламі дев’яностих і двотисячних… Але тепер, коли уже минуло стільки часу, варто задуматися про долю творчої особистості тут, в Україні. Яка вона? Чого варті лише події останніх днів, пов’язані з ім’ям відомого на весь світ акордеоніста Ігоря Завадського? Я колись бувала на його концертах. Ця особистість захоплювала, підкорювала, заворожувала… Надто високо залетів музикант, надто багато недоброзичливців мав. Якими б не були висновки суду з приводу його недавнього арешту, але викликає щонайменше подив інше: анонімні заяви на кшталт «п’ять років тому, ще дитиною, я був учнем Завадського. Займалися у нього вдома. Так от, він виглядав монстром!!» Вибачте, панове правоохоронці, виникає запитання: ЧОМУ ЩЕ П’ЯТЬ РОКІВ тому не була порушена кримінальна справа проти Ігоря Завадського? Чому саме тепер проти нього висунуто звинувачення? І що це за повідомлення про те, що батькам деяких інших учнів акордеоніста дзвонили невідомі з вимогами написати заяви-звинувачення? Хто санкціонував, зрештою, цей арешт?

Європейський суд з прав людини – це єдина інстанція, здатна встановити ІСТИНУ. У нас в Україні, на жаль, правди в судах немає.

http://muzofon.com/search/%D0%98%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C%20%D0%97%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9(Оповідання-враження від вистави)
Категорія: Мої файли | Додав: GOR
Переглядів: 505 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис