Понеділок, 18.06.2018, 22:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Категорії розділу
Форма входу

проза

Головна » Файли » Мої файли

Ласкавий Орест Панацея для порятунку України
05.05.2012, 15:46

Панацея для порятунку України

Президент нервував. Скоро така подія ,2012, приїдуть гості з різних країн, а серед них і VIP. Як будь який добропорядний господар, він повинен показати максимальну гостинність. Все буде на найвищому рівні. Великі лімузини, дороге шампанське, красиві дівчата. Потім вони будуть їсти його ікру, а коли нажруться, натішаться тут все і почнеться. «А як народ твій там живе? Чому демократії немає? Чого так усі на заробітки втікають?». Ніби самі не знають? Принизити захочуть, свою гординю показати, мовляв, ми то кращі. Що робити? Що робити?

- Радників покликати!!!

До кабінету ввійшли чоловіки в костюмах. Усі неначе з виставки мод: Гучі, Кардєн, а там однин в Юдашкіно видно тільки недавно отримав свій пост. Президент мовчав, а потім випустив.

- Ну що робити? Я Вас слухаю?

Давати відповідь не чуючи запитання ніхто не ризикував. Так і в рильце, чи піддих отримати можна.

- Я слухаю, вас раднику з економіки.

Радник з економічних питань не сподівався на такий розвиток подій. Руки пітніли, а язик присох до піднебіння.

- Треба позичити, позичити гроші, багато грошей, а потім роздати, роздати по справедливості, багатим багато, середнім трішки, а бідним, бідні зароблять в багатих. Багаті почнуть більше купувати, звідси з’являться нові робочі місця і економіка закрутиться, закрутиться.

Президент опустив голову додолу. Потім підняв очі і тикнув пальцем у товстого генерала.

- Я уже казав, і буду казати. Беремо кредит в Америки, робимо ракету з ядерною боєголовкою, а потім пропонуємо її їм же продати за 500 мільйонів, інакше ми її своїм ходом доставимо безплатно.

- Це називається тероризм. І ще до ранку ми з Вами будемо знати що таке Гуантаномо. – поправив радник з юстиції.

- Ну як варішку відкрив, то тримай базар. – тикнув президент у нього пальцем.

- Ну а чого я … Видати закон який забороняє бідність. От питають тебе на вулиці ти бідний, а вони нє я багатий.

Далі дійшла черга до освіти. Він, як завжди порекомендував видати новий підручник з історії України. Це його старий прийом, завдяки цьому він не один раз зберігав свою посаду. Радник з охорони здоров’я хотів запропонувати геномодифікувати населення, а культури стверджував що потрібно щоб Поплавський з Потапом і Настею Каменських заспівали тріо. Це мовляв об’єднає народ.

З темного кутка кабінету почувся голос:

- Профани. – темна фігура почала виринати на світло. Це був президентський астролог. Він розгорнув свої таблиці – Я бачу. Діва в тюрмі, бик на троні, вівці мовчать

Радники кивали головами, адже більш нічого розумного придумати не могли.

- Ви знаєте доля людини залежить від її дати народження та місця, і не тільки, ще вона залежить від її імені. Держава має такі ж фактори на свою долю. Всього то потрібно поміняти назву і все піде на краще. Ось в Росії була міліція, а тепер поліція. І вже бачимо, як доля цієї країни змінюється. Що таке Україна? Це окраїна. Окраїна чого Росії? ЄС? От поляків республіка – вказує на громадські права її мешканців, в США, сполучені – об’єднані, об’єднані як ті прутики, що їх разом зламати тяжко, Росія – федеративна, відчувається розмах і велич. У світі тільки Україна і Ізраїль просто, без усяких там.. Та Ізраїль і так ясно народ божий. Ім’я, ім’я потрібно міняти. – астролог покинув кімнату так же загадково як і появився.

Найбільше такій ідеї зрадів радник з юстиції. Ох колись вони з одним планували грандіозну аферу. Села хотіли перезвати в поселення. Народ не підтримав. А скільки печаток прийшлося б поміняти, скільки нових бланків надрукувати, а звідси відкатки, відкатки. Ну а тут ціла країна. «Куплю собі острів».

- В мене є ідея – почав з питань економіки – можна запропонувати кока-колі, чи якісь іншій корпорації перейменувати в її назву. Ото грошей вони провині відвалити. Збірна з волейболу Кока коли, а громадяни колокольчани.

- Виконуйте!!!

Радник чмихнув з кабінету. Культура запропонував, щоб Потап написав новий гімн, а освіти знову заладив про новий підручник з історії.

Пройшло декілька годин. В кабінет зайшов засмучений радник з економіки.

- Все пропало. Все пропало. – президент мовчки чекав – Ніхто не погодився. Скрізь одне і те саме: «Нам не потрібний такий поганий імідж»
Категорія: Мої файли | Додав: GOR
Переглядів: 560 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис