Понеділок, 18.06.2018, 22:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Форма входу

Блог

Головна » 2013 » Квітень » 3 » ЗАБУТІ ПРАВИЛА ЕТИКЕТУ
19:33
ЗАБУТІ ПРАВИЛА ЕТИКЕТУ

ЗАБУТІ ПРАВИЛА ЕТИКЕТУ

Правило 1. Пунктуальність.
У давнину в пристойному суспільстві ніхто навіть не допускав думки про запізнення. Раніше запізнення розцінювалося як хамство, і вже тим більше ніхто не міг уявити, що сьогодні в некоторы.х ситуаціях спізнюватися навіть модно. За старих часів було так: якщо вас запросили в пристойний будинок на обід і ви запізнилися хоч би на 15 хвилин, вам довелося б обідати самостійно на кухні, в оточенні прислуги. До запрошеного суспільства вас би припустимо тільки тоді, коли інші гості, що прибули вчасно, закінчили з вечерею.
Правило 2. Вечеря.
Існує безліч " втрачених" правил етикету за вечерею, якими сьогодні вже ніхто не користується. Раніше люди переодягалися для того, щоб сісти за стіл, щоб підкреслити важливість традиційної сімейної вечері і зміцнити стосунки усередині сім'ї. Сьогодні ж ми приймаємо їжу сидячи перед телевізором і все в різний час. Можливо, повернувшись до минулого і вечеряючи щодня за одним столом, нам усім вдасться створити теплі сімейні стосунки.

Правило 3. Єдність думки батьків.
За старих часів батьки ніколи не могли сперечатися або не погоджуватися один з одним у присутності дітей. Якщо чоловік сказав, що треба зробити так-то і не інакше, дружина повинна погодитися, навіть якщо їй дуже хочеться висловити протилежну думку. І навпаки: чоловік не повинен суперечити дружині при дітях. Дотримання цього правила виховує в дітях повага до інших людей, особливо до родичів.
Правило 4. Скромна поведінка на вулиці.
Це правило особливо ігнорується сучасним суспільством. Декілька десятків років назад люди одягалися скромно, говорили тихо і ні в якому разі не намагалися притягнути до себе увагу на вулиці. Джентльмен завжди захищав пані від натовпу, що проходить мимо; також люди ніколи не перекрикувалися між собою. Сьогодні все відбувається з точністю до навпаки.

Правило 5. Розмови про гроші.
У 18-19 в.в. джентльмен ніколи не дозволив би собі:
- Зайняти гроші у пані
- Зайняти гроші, при цьому не потурбувавшись про те, щоб вчасно повернути борг
- Обговорювати гроші
- Говорити про вартість свого майна
- Упустити ім'я в такому контексті: "Я знаю ту Багату Людину".
Переглядів: 434 | Додав: GOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис