Понеділок, 21.05.2018, 00:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Форма входу

Блог

Головна » 2013 » Березень » 27 » Учись Україна
15:40
Учись Україна

Щоб допрацювати нову Конституцію, народ Ісландії обрав(вже на виборах) Конституційну раду, до якої увійшли
25 громадян. Прості люди - рибалки, фермери, лікарі, домогосподарки - були обрані з числа 522 дорослих, що не належать ні до якої політичної партії, кожного з яких рекомендували як мінімум 30 громадян.
Варто було допустити більшість до розробки і прийняття Конституції і конституційних законів, як замість приватизації як панацеї від усіх бід економіки " вийшла" націоналізація ресурсів, замість держтаємниці - відкритість, замість строго представницької демократії - елементи прямої демократії.

І не дай бог(з точки зору неоліберальних урядів всього світу) приклад Ісландії наслідуватимуть інші країни. Адже сьогодні ті ж рішення, що і Ісландії
2 роки тому, пропонуються іншим народам. Народу Греції говорять, що приватизація їх державного сектора є єдиним рішенням. Те ж саме говорять італійцям, іспанцям і португальцям...
А що коли вони наслідуватимуть приклад ісландців? Страшно подумати...
Адже до цього йде! Багато наших туристів, яким заважають культурно відпочивати безперервно страйкуючі "європейські свині"(PIGS - поширене позначення чотирьох країн Євросоюзу, що знаходяться на межі банкрутства : Португалія(P), Італія(I), Греція(G), Іспанія(S)), звертають увагу, що на багатьох транспарантах чомусь часто згадується Ісландія. Але про ці дрібниці новинні програми також не згадують - їх цікавить головне - на яких умовах ці " свині" погодяться узяти прихильно пропоновану позику для погашення боргів приватних банків, що лопнули.

Саме тому ви нічого не знали про ісландський референдум - світові ЗМІ роблять вигляд, що нічого не сталося. Адже ЗМІ, як і уряди, як і парламенти, теж представляють інтереси правлячого класу, якому, - у будь-якій країні - ой як невигідно, щоб більшість була допущена до управління.
Переглядів: 421 | Додав: GOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис