Неділя, 27.05.2018, 05:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Форма входу

Блог

Головна » 2013 » Квітень » 3 » притча від Ошо
20:39
притча від Ошо

ЗОВНІШНІ АТРИБУТИ
(притча від Ошо)
Одного разу Генрі Форду сталося приїхати в Англію. У довідковому бюро аеропорту він поцікавився найдешевшим готелем в місті. Службовець поглянув на нього - обличчя його було відомим. Генрі Форд був изв.естен по всьому світу. Всього за день до цього в газетних статтях, присвячених його майбутньому приїзду, були поміщені його великі фотографії. І ось він коштує тут, запитуючи про найдешевший готель, одягнений в плащ, який виглядає старше його самого. Службовець запитав:
- Якщо я не помиляюся, ви - містер Генрі Форд. Я добре пам'ятаю, я бачив ваше фото.
- Так, - відповів той.

Це привело службовця в щонайповнішу розгубленість, і він вигукнув:
- Ви запитуєте найдешевший готель, носите плащ, який, схоже, не молодше вас. Я бачив вашого сина, що приїжджав сюди, він завжди зупиняється в кращих готелях, і він був прекрасно одягнений.
Генрі Форд відповів:
- Так, мій син поводиться, як ексгібіціоніст, він ще дуже неурівноважений. Мені немає чого зупинятися в дорогому готелі; де б я не зупинився, я - Генрі Форд. У найдешевшому готелі я все одно Генрі Форд, немає ніякої різниці. Мій син ще дуже молодий, недосвідчений, він боїться, що подумають люди, якщо він зупиниться в дешевому готелі. А це пальто - так, це пальто дійсно дісталося мені від батька, але це не має ніякого значення; навіщо мені нові ганчірки? Я - Генрі Форд, що б я не надів; навіть якщо я абсолютно голий, я - Генрі Форд. А усе інше неважливо.
Переглядів: 474 | Додав: GOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис