Неділя, 27.05.2018, 06:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Форма входу

Блог

Головна » 2013 » Квітень » 4 » ошо про політику і релігію
14:18
ошо про політику і релігію

Священики і Політики - Смертельна Змова
ЦЕ той же самий звіт ООН "Наше Спільне Майбутнє", він не в змозі розрубати реальні корені проблем, тому що це йшло б проти наших власних урядів і релігій.
Наприклад: в нім говориться, що екологія і економіка сполучені, але що щодо релігії і політики?

Наприклад, простіше зрозуміти, що можливо політичні діячі були причиною багатьох проблем : війни, вбивства, різанина - але складніше, коли це стосується релігійних лідерів, тому що ніхто не підняв руки проти них. Вони залишалися представницькими впродовж століть, і оскільки час йде, їх респектабельність продовжувала рости.
Найбільш важка робота для мене, зробити вас такими, що усвідомлюють, що ці люди - усвідомлено або неусвідомлено, неважливо - створили цей світ.
Політики і священики були постійно в змові і працювали разом рука в руку.

Політичні діячі мали політичну владу, священики - релігійну. Політичний діяч захищає священика, священик благословляє політичного діяча - і маси експлуатуються, їх кров смокчуть обоє.
Релігії затримали розвиток людського розуму, створюючи переконання поза белетристикою. І політичні діячі руйнували людину, створюючи йому негідне життя наскільки можливо - тому що їх влада залежить від вашого рабства. Ці бар'єри мають бути видалені.
Досить, наука повинна використовуватися не для обслуговування смерті і руйнування, але для обслуговування життя і любові, твердження, святкування.

Ми знаходимося в такій ситуації сьогодні, що: або ми дозволимо цим гнилим політичним діячам і священикам знищити усе людство і Землю, або ми повинні узяти владу у свої руки і децентрализировать людство.
Наприклад, кожна релігія продовжує навчати проти обмеження народжуваності, і жоден уряд не знайде в собі сміливості, щоб повідомити ці релігії, що вони створюють ситуацію в якій ціла Земля знаходиться у величезному стражданні. У сорока бідних країнах світу сьогодні, кожна п'ята дитина помирає у віці до п'яти років.
Політичні діячі бояться говорити людям що-небудь на користь контролю народжуваності, на користь абортів, тому що їх інтерес не в тому, чи залишається країна в живих або помирає, їх інтерес в тому, що ніхто не має бути ображений.
Люди мають упередження, але політичні діячі не хочуть торкатися їх упереджень, тому що вони потребують їх голосів. Якщо вони завдають збитку їх упередженням, ці люди не віддадуть за них свої голоси.
Переглядів: 445 | Додав: GOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис