Неділя, 27.05.2018, 06:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Украинский литературный сервис

Форма входу

Блог

Головна » 2013 » Березень » 22 » Міф про мало не ідеальну західну медицину і про те, що теба трохи цінувати те що маємо, щоб не втратити останнє ...
13:10
Міф про мало не ідеальну західну медицину і про те, що теба трохи цінувати те що маємо, щоб не втратити останнє ...

Ми так влаштовані, що в чужих руках шмат сала нам завжди здається більше і товще. Зокрема, українці упевнені, що охорона здоров'я і рівень медицини в т.з. цивілізованих країнах Заходу в десятки разів краще за наше. І що нашу систему треба негайно реформувати за кращими євроатлантичними зразками. Цю наївну віру пропонує піддати серйозному випробуванню американський кореспондент...
...Арни Джонсон - будівельний підрядник середньої руки. Вони з дружиною Ненсі мали невеликий бізнес, що дозволяв їм жити пристойно, навіть тримати заміський будиночок в дорогому Файред Айленд. Коли у Ненсі знайшли рак, то Арни відвіз її в госпіталь Соутсайд, що належав некомерційній Єврейській Мережі Охорони здоров'я, одній з найбільших на Лонг-Айленде. Років десять назад там лікували батька Ненсі, і Джонсоны довіряли цьому госпіталю. Довіряли до тих пір, поки не стали приходити рахунки. Виявилось, що їх страховка за $820 в місяць(близько 20%% їх місячного доходу) практично не покривала госпітальні рахунки. Арни викручувався, як міг, щоб сплатити лікування. Грошей бракувало, і він пропустив термін сплати податків за будинок.
...Сума неустойки по податках була невелика, біля $5.000. Мерія продала будинок з аукціону в день, коли ховали Ненсі. Хоча Арни знайшов гроші, щоб заплатити податок, але мерія йому відмовила і запропонувала брати участь аукціоні на загальних підставах. Якийсь інвестор переграв Арни і забрав його будинок.

Випадок цей середній тяжкості. Арни продовжує платити по роздутих рахунках госпіталю(одна пігулка ніацину коштувала у них 24 долари, хоча в супермаркеті той же ніацин коштує $6.99 за 250 пігулок). Часто-густо у американців відбирають за медичні борги все. У США існує небачене в розвинених західних країнах поняття "Медичного банкрутства". Банкрутство за борги за медичне обслуговування складають 60%% некомерційних банкрутств в Америці. І слід сказати, що драконівські закони про банкрутство для приватних осіб в Америці написані і багато разів переписані на користь кредиторів, а не для захисту людей, що втратили все.
Переглядів: 405 | Додав: GOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту
  • Рукопис